ETKİNLİKLERDEN BAZI ÖRNEKLER:

1- Polislerimize, “Öfkemizi Yönetebilmek” seminerleri vermektedir.

2. Zaman zaman bazı TV kanallarında, Türkiye Polis Radyosu gibi ulusal; Ostim Radyosu gibi yerel çeşitli kanallarda kişisel gelişim ve aile sorunları ile ilgili söyleşiler yapmaktadır.

3.  Türkiye genelinde belediyelerde ve çeşitli kurumlarda Öfke Kontrolü, Beden Dili, Anne Baba Çocuk Etkili İletişimi, Evlilikte Etkili İletişim seminerler vermektedir.

4. Yurt dışındaki çeşitli derneklerin daveti üzerine; Öfke Kontrolü, Beden Dili, Anne Baba Çocuk Etkili İletişimi, Evlilikte Etkili İletişim gibi konularda seminerler vermektedir.

5. Okullarda ve dershanelerde öğrencilere ve ebeveynlere, “Sınava Hazırlık, kaygı gidermek ve Başarımızı Nasıl Artırabiliriz?” Konulu seminerler vermektedir.

5. Ankara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi gibi çeşitli üniversite akademisyenlerine ve öğrencilerine online öfke yönetimi, kaygı giderme ve enneagram seminerleri vermektedir.

6. Çayyolu Platformu, Angora Yaşam, Ankara Barosunun Hukuk Gündemi, Metro Gazetesi, gibi yerel dergi ve gazetelerde, sosyal medyada (Twitter, Facebook, Instagram) toplumumuz yararına yazılar yazmaktadır.